Oslávte jeden z najdôležitejších momentov mladosti v hoteli ELITE.

Výnimočný večer, akým je stužková slávnosť, by sa mal odohrávať vo výnimočnom prostredí.

Vybavenie sály

Vybavenie sály

Naša sála s kapacitou až 150 ľudí je vybavená audio-vizuálnou technikou, dataprojektorom, premietacím plátnom, stropným ozvučením a klimatizáciou. Disponuje vlastnými toaletami a priestranným balkónom. Samozrejmosťou je kvalitné pripojenie na internet.

Hostina

Hostina

Navždy sa zachová, hostina stužková. Náš tím sa s radosťou postará o prípravu jedál, ktorí potešia chuťové poháriky vás aj vašich hostí. Čerstvosť a kvalita surovín sú základom našej kuchyne. Spolupracujeme so starostlivo vybranými a overenými farmármi, rybármi a pestovateľmi ovocia, zeleniny, byliniek či jedlých kvietkov.

Myslíme na program

Myslíme na program

Vyžaduje si Váš program prezliekanie či rozmernejšie rekvizity ? Zabezpečíme pre Vás priestor, v ktorom si bezpečne všetko uskladníte a poslúži tiež ako šatňa.

Bez starosti

Bez starostí

Hľadanie vhodného DJa, fotografa či kameramana môže byť otravné a samotný výsledok je niekedy sklamaním. K dispozícií preto máme spoľahlivých ľudí, s ktorými pravidelne spolupracujeme a na kvalitu ich práce sa môžeme vždy spoľahnúť. Zároveň vieme zabezpečiť výzdobu sály, nealkoholické, ale aj alkoholické nápoje spolu s občerstvením.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, individuálny prístup a vysokú kvalitu služieb od návrhu, cez produkciu až po samotnú organizáciu vašej oslavy dospelosti.

Naplánujte si stužkovú

Kontaktujte nás

Radi s Vami prekonzultujeme predstavy a požiadavky. V prípade záujmu o preverenie termínu, osobné stretnutie, či obhliadku priestorov nás kontaktujte vopred.Manažér hotela & reštaurácie

Tel. číslo

+421 911 327 645