Príprava polievky z Á la Carte menu

Náš príbeh

Elite je pre nás viac ako reštaurácia. Je spojením dizajnu a kulinárskeho umenia šéfkuchára. Príjemná atmosféra a prostredie predurčujú vychutnať si skvelé jedlo s Vašimi obchodnými partnermi. Náš tím sa s radosťou postará aj o prípravu rôznych firemných eventov, konferencii a akcii.

Ponuku reštaurácie sme vytvorili tak, aby si v nej našiel každý to svoje. Pochutíte si na špeciálnom výbere jedál, v ktorých šéfkuchár spája súzvuk chutí, čerstvosti a inovácií vyúsťujúcich do dokonalého gastronomického zážitku. Aj preto je Elite restaurant miestom, kde sa radi stretnete so svojimi priateľmi či rodinou.

Čerstvosť a kvalita surovín sú základom našej kuchyne. Spolupracujeme s lokálnymi farmármi a pestovateľmi. Mäso si vyberáme u osvedčeného mäsiara z farmy Rudimov. Bylinky, šaláty a jedlé kvietky pre nás pestuje náš dvorný zelinkár z Beladíc. Ryby nakupujeme v neďalekých rybníkoch Kubrica. V našej reštaurácií si pochutíte aj na chlebe a pečive, ktoré si sami pečieme. Delikátnu chuť pokrmom dodávajú naše vlastné oleje a cestoviny.

Zabudnite na starosti a doprajte si čas na originálne jedlá, ktoré vo Vás zanechajú dojem. Rezervujte si svoj stôl!

Rezervujte si termín

Štýlové priestory

V našej modernej reštaurácie sa budete cítiť naozaj príjemne.

Kvalitné suroviny

Naším hlavným posolstvom je variť Vám z lokálnych, poctivých a čerstvých surovín.

Výborná poloha

Poloha robí z reštaurácie dostupné miesto pre každého.

Vinotéka

U nás nájdete vinotéku s množtvom kvalitných vín.

Elite na Instagrame

Niekoľko najnovších fotiek zo sociálnej siete Instagram.

Vieme čo chutí najlepšie

Elite Restaurant ponúka svojim návštevníkom množstvo gastronomických zážitkov.
Záleží nám na čerstvosti potravín, preto spolupracujeme hlavne s lokálnymi farmármi a pestovateľmi.

Výroba domácich cestovín

Domáce cestoviny

Odporúčame ochutnať naše vlastné cestoviny, či už klasické alebo aj plnené pirohy. Nájdete ich buď v dennom Business menu, alebo na našej špeciálnej tabuli.

Čerstvé bylinky

Bylinky, šaláty a jedlé kvietky nám dodáva náš dvorný zelinkár z Beladíc. Či so tú šalátiky, jedlé kvietky, alebo iné bylinky, ktoré sú súčasťou našich jedál.

#zozahradydokuchyne

Čerstvo natrhané bylinky
Krájanie vlastného chlebu

vlastný chlieb

Pečieme si vlastné chlebíky, svetlý rascový chlebík, tmavý celozrnný chlebík pre milovníkov zdravého životného štýlu a pre alergikov na lepok máme aj bezlepkovú variantu pečiva.

čerstvé ryby

Ryby, rybky a rybičky máme z neďalekých rybníkov Kubrá. Sem si chodí rybky vyberať osobne šéfkuchár. Ryba v našom Á la carte je preto vždy podľa aktuálnej ponuky, podľa dostupných možností.

#RybníkyKubrica

Čerstvé ryby v ľade
Kvalitné mäso na čiernom podnose

Kvalitné mäso

Mäso nám dodáva hlavne mäsiar z overenej farmy Rudimov, Kurence si zabezpečujeme z farmy na Myjave, kde si zakladajú na poctivom chove. Chuť poctivého mäsa je predsa nezameniteľná.

#farmarudimov