školenia a semináre v ELITE

Organizujete školenie alebo seminár? Kontaktujte nás a radi si s Vami osobne prejdeme priestory a vytvoríme Vám cenovú ponuku podľa Vašich kritérií. Hotel Elite má okrem kongresovej miestnosti k dispozícii celkovo 5 salónikov vhodných pre Vaše školenia. K dispozícii máme aj technické vybavenie ako je dataprojektor, plátno, rečnícky stolík, flipcharty s príslušenstvom.Catering

Komplexný catering

Dobrý catering na mieru zabezpečí to, aby Vaše školenie bolo výnimočné a nezabudnuteľné. My sa postaráme, Vy si to užívate. S nami získate pre svoju udalosť profesionálny a komplexný catering na vysokej úrovni.

Konferenčné miestnosti

Hotel ELITE má k dispozícii celkovo 6 konferenčných priestorov vhodných pre Vaše školenia a semináre.Salónik A

Kapacita: 20 osôb

Rozumná voľba pre Vaše stretnutie alebo školenie. Salónik Vám pripravíme podľa Vašich predstáv alebo potrieb. Salónik je dispozične pripravený na servírovanie coffeebreakov a občerstvenia.

čítaj viac

Salónik B

Kapacita: 20 osôb

Dizajnový salónik vybavený luxusným nábytkom s vlastným barom vhodný pre neformálne stretnutia a rokovania, eventy, coffeebreaky alebo rôzne prezentácie.

čítaj viac

Salónik C

Kapacita: 30 osôb

Súkromný priestor pre Vaše interaktívne školenie. Veľký presvetlený salónik s vlastným balkónom. Priestor vhodný na gastronomické eventy škola varenia a Chef´s table.

čítaj viac

Salónik D

Kapacita: 8 osôb

Útulný salónik s modernou LCD obrazovkou vhodný pre menšie skupiny. Salónik D je ideálnym riešením pre neformálne stretnutia, obchodné rokovania alebo rôzne prezentácie a pod.

čítaj viac

Kongresová sála

Kapacita: 120 osôb

Kongresová sála pre potreby najnáročnejších hostí. Komfortný dizajnový priestor určený na veľké eventy s dvoma terasami, vlastnými toaletami, kávovarom a vybavením pre bohaté coffeebreaky.

čítaj viac

Reštauračný salónik

Kapacita: 20 osôb

Oddelený štýlový salónik priamo v priestoroch reštaurácie Elite. Priestor s osobitým charakterom a vlastnou terasou vhodný pre uzatvorenú spoločnosť. Ideálny pre manažérske stretnutia a porady.

čítaj viac

Rezervujte si termín