Príbeh hotela

Náš príbeh

ELITE Hotel & Restaurant je miesto ako stvorené pre Vašu návštevu spojenú s prácou alebo relaxom. Nájdete nás v Novej Dubnici, len 5 minút od zjazdu z diaľnice D1. Môžete si vybrať z viacerých typov izieb, pričom každá z nich je vybavená televíziou so satelitným príjmom, wi-fi pripojením, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou. Naše služby ponúkame na základe rezervácií, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť, že Vám náš personál bude plne k dispozícii a postará sa o príjemné chvíle strávené v našom hoteli.

Hotel Vás privíta štýlovým interiérom, moderným vybavením, výnimočnou kvalitou gastronómie a servisu. Z bohatého portfólia služieb si vyberú i tí najnáročnejší zákazníci. Tím ELITE Hotel & Restaurant sa postará o komplexné služby spojené s organizáciou konferencií, školení či seminárov. Naši profesionáli Vám ponúknu služby spojené s organizáciou firemných podujatí, tematických teambuildingových akcií, osláv či svadieb. Postaráme sa o celkovú organizáciu Vášho podujatia, od technického zabezpečenia po kreatívny program a poctivý catering pripravený z tých najlepších ingrediencií. Pripravíme pre Vás, Vašich hostí a zamestnancov skvelú akciu presne na mieru.

Hotel zároveň ponúka rôzne oddychové aktivity ako je bowling, biliard a ELITE FIT fitness centrum. Na prízemí hotela sa nachádza štýlová reštaurácia, v ktorej si môžete dopriať chutnú kávu alebo kvalitné vína.

Rezervujte si termín

Prečo ELITE?

ELITE Hotel & Restaurant ponúka komfortné ubytovanie a množstvo kvalitných služieb.

Elite na Instagrame

Niekoľko najnovších fotiek zo sociálnej siete Instagram.