Príbeh hotela

Náš príbeh

ELITE Hotel & Restaurant je príjemné miesto, ako stvorené pre Vašu návštevu a relax. Nachádza sa v Novej Dubnici len 5 minút od zjazdu z diaľnice D1 a svojou strategickou polohou je dostupný pre všetkých. Naši hostia si možu vybrať z viacerých typov dizajnových izieb. Každá izba je vybavená televíziou so satelitným príjmom, wi-fi pripojením, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou.

Náš hotel Vás očarí harmonickým interiérom, moderným vybavením, výnimočnou kvalitou gastronómie a servisu. Z bohatého portfólia služieb si vyberie aj najnáročnejší zákazník. Tím ELITE Hotel & Restaurant pre Vás komplexne usporiada veľký kongres, školenie alebo aj tématický teambuilding či svadbu, hlavne sa však postará o Vaše pohodlie a oddych. Služby hotela perfektne dopĺňa rovnomenná reštaurácia.

Hotel ponúka rôzne oddychové aktivity ako je bowling, biliard a Xfit fitness centrum. Výbornú kávu, fresh alebo miešané drinky si vychutnáte v štýlovej kaviarni a nájdete ju na prízemí hotela. Privíta Vás, veľmi príjemná obsluha, ktorá Vám poradí nie len s výberom kávy aj s výberom vín.

Rezervujte si termín

Prečo ELITE?

Hotel ELITE ponúka pre každého komfortné ubytovanie a množstvo kvalitných služieb.

Elite na Instagrame

Niekoľko najnovších fotiek zo sociálnej siete Instagram.