Prostredie a kvalitné zariadenie sú naše priority

Priamo v hoteli sa nachádza moderné fitness centrum určené pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť. Centrum obsahuje fitness a kardio zónu.

Ako jediné fitness centrum na okolí ponúka možnosť tréningu na kvalitnom vybavení TECHNOGYM najvyššej rady SELECTION. Už prvý kontakt napovie o precíznom spracovaní a dokonalej súhre kvality a vzhľadu.

Fitness ponúka taktiež možnosť cvičenia na kvalitných strojoch značky DAFE Profesional Series rady EXCLUSIVE. Nový DAFE dizajn vychádza zo súčasných svetových trendov, pri použití vysoko kvalitných materiálov s dlhodobou životnosťou.

Fitness disponuje pokrokovým kardio zariadením TECHNOGYM so zabudovanými LCD TV prijímačmi pre ešte lepší zážitok a relax pri športovaní. Počas tréningu môžete sledovať presné parametre Vášho zaťaženia, ale aj televízne, športové či hudobné programy.

Kardio predstavuje skvelú možnosť ako sa zahriať a pripraviť Vaše telo na cvičenie. Kardiovaskulárny tréning by sa mal stať súčasťou každého tréningového programu. Ten kto ho vypustí, nemusí sa cítiť úplne fit, pretože vytrvalostné cvičenie rozvíja srdcovo-cievny a dýchací systém.

FITNESS pre ubytovaných hostí ELITE

Ubytovaný hostia hotela ELITE môžu využívať hotelový fitness BEZPLATNE počas celej doby pobytu.