Slnecnice v ELITE

Slnečnice v ELITE

V dnešnej dobe plnej dokonalosti a perfekcionizmu občas zabúdame, aké je dôležité šíriť okolo seba radosť. Sme pre to radi, že nás navštívili klienti záujmového útvaru ľudí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami pri Centre voľného času v Novej Dubnici, ktorí si hovoria „Slnečnice“.


Súčasťou ELITE Hotel&Restaurant je aj výborné fitness centrum Xfit, známe vysokým štandardom poskytovaných fitness služieb, organizovaním letných táborov a detských akcií. Neoddeliteľným členom Xfit tímu je Lenka Hnilková, osobná trénerka so zameraním na crossfit. Keďže Lenka dlhé roky pracuje aj v záujmovom útvare „Slnečnice“, vznikol nápad, usporiadať pre klientov tohto útvaru deň plný zážitkov.


Slnečniciam sme zorganizovali zaujímavý program a naozaj si ho užili. Ráno sa 13-členná partička vybláznila v skupinovej miestnosti a kardio zóne Xfitu. Návšteva fitness centra je pre klientov z tohto útvaru často komplikovaná, či už zo zdravotného alebo finančného hľadiska. U nás túto možnosť využili naplno. Vyskúšali snáď každý stroj a zacvičiť si, pretože terapia pohybom je veľmi podstatná pre ich vitalitu. Samozrejme, všetky aktivity boli realizované pod dohľadom špeciálnych pedagógov a certifikovaných trénerov.

Slnecnice v ELITE

Po športovom dopoludní sme sa všetci stretli v reštaurácii ELITE. V kuchyni sme im pripravili obed, a nesmel chýbať ani dezert - domáci jablkový koláč. Som veľmi rád, že Slnečniciam chutilo, užili si atmosféru našej reštaurácie a obsluhu čašníkmi, ktorí im obed servírovali.


Slnecnice v ELITE

Na popoludnie sme si pre našich hostí pripravili maľovanie obrázkov. Zábava pri obede však bola zastaviteľná a po Slnečnice si začali chodiť rodičia. Lenka sľúbila, že obrazy nakreslia u seba v centre voľného času. Tak sa aj stalo a maľby už krášlia priestory nášho hotela ELITE. Príďte sa na ne pozrieť, sú naozaj nádherné.


Slnecnice v ELITE

Ďakujeme Slnečniciam za energiu a smiech, ktoré nám dali. Veľakrát si totiž neuvedomujeme, aké je to nachvíľu zastaviť, jednoducho si užiť prítomný okamih a poďakovať sa za to čo máme. Celý kolektív ELITE sa už teší na ďalšiu návštevu a prajeme Slnečniciam veľa zdravíčka a hlavne veľa, veľa úsmevu! Ak sa vám obrazy Slnečníc zapáčia a chcete podporiť týchto skvelých ľudí, už čoskoro budeme tieto maľby dražiť. Celý výťažok z dražby pôjde na finančnú pomoc pre Slnečnice - záujmový útvar pre ľudí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami v Centre voľného času v Novej Dubnici.


Slnecnice v ELITE

Slnecnice v ELITE
Ikona dátumu pridania

Dátum priadania

20. február 2019

Ikona autora

Autor

Daniel Marek
šéfkuchár